Dan smo začeli z zajtrkom ob 8.00, ko smo Saro presenetili z darili, saj danes praznuje rojstni dan. Potem smo se odpravili v šolo,

kjer smo prvo uro preživeli s prvošolci (učenje delov telesa v jezikih projekta in ukrajinščini), pri drugi uri pa smo z drugošolci izdelali mošnjičke s sivko. po malici smo se igrali na vrtu igro z iskanjem besed v treh jezikih. Sledil je ogled šolskega vrta in kosilo. Posadili smo drevo (mandljevec), ki predstavlja povezanost in prisluhnili razlagi o eTwinningu. Prejeli smo europass potrdila. Sledila je še sladka pojedina in plavanje v šolskem bazenu. Za konec smo se odpravili v nakupovalni center in na večerjo v KFC. S tem počasi zaključujemo svoje delo na Češkem.

Top trije dogodki današnjega dne:

• bazen
  • Starbucks
  • shopping

Kaj te je danes najbolj navdahnilo?

• bazen
  • KFC
  • sajenje drevesa
  • ukrajinska učenka